Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Argentīna

  • Buenosairesa – pilsēta ar daudz parkiem, muzejiem, restorāniem un teātriem. Var apmeklēt Metropolitana katedrāli vai doties uz Colon teātri un skatīties operu, baletu vai klasiskās mūzikas koncertu. Muzeju cienītājiem – trīs slaveni muzeji: Nacionālais lietišķās mākslas muzejs, Kinomuzejs un Nacionālais vēstures muzejs.
  • Bokas rajons – tiek dēvēts par Buenosairesas „Monmartru” un pārsteidz ar koši krāsotām mājiņām. Šim rajonam piemīt neatkārtojama aura, tur atrodas arī slavenā futbolista Maradonnas pirmās komandas “Boka Junior” stadions un 9. jūlija avēnija, kas ir platākā iela pasaulē.
  • Restorānos un teātros notiek tango uzvedumi, kuros piedāvā iespēju mācīties dejot tango.
  • Noteikti nedrīkst palaist garām Iguazu ūdenskrituma apskati – tas ir trešais lielākais pasaulē! Iguazu upe ūdenskrituma vietā 4 kilometru platumā, krītot sadalās 275 mazākos ūdenskritumos. Viskrāšņāk tas izskatās, kad ūdens šaltis apspīd saule – tad tūristu acīm paveras skaistas varavīksnes. Šī vieta iekļauta UNESCO pasaules dabas pieminekļu mantojuma sarakstā.
  • Mendozas provincē iespējams apskatīt vīna darītavas un nogaršot dažādus argentīniešu vīnus. Dodies ekskursijā pa Andu kalniem, kur pie Čīles robežas var redzēt augstāko Dienvidamerikas virsotni Akonkagva. Aktīvās atpūtas cienītāji var izbaudīt paraglaidingu un ziemā (Argentīnā tā ir jūlijā un augustā) nodoties slēpošanas priekiem.
  • Chubut province, 1300km no Buenosairesas, ir populāra ar daivinga un snorkelēšanas sportu, kur nirstot var redzēt valzivis, pingvīnus, roņus, jūras lauvas un jūras ziloņus. Tuvumā atrodas arī dinozauru atradnes.
  • Calafate provincē atrodas Argentino ezers, kurā laiku pa laikam no kalniem krītošie ledus gabali pamazām aizsprosto divas ezera satekas. Ik pa diviem gadiem tur radusies ledus siena sabrūk un abas ezera daļas atgūst vienādu līmeni.
  • Pampu Nacionālajā parkā var sastapt eksotiskus dzīvniekus un vērot eksotiskus augus. Pampas ir dabiski zālāji un mūsdienās tos izmanto arī kā ganību vietu. Protams, pampās ir slavenas arī ar lielām lauku saimniecībām jeb rančo.
  • Argentīnas dienvidos atrodas par Ugunszemi dēvētais salu arhipelāgs, kur dzīvo pingvīni, jūras lauvas un okeāna dziļumos var ieraudzīt arī vaļus. Tur atrodas arī vistālāk uz dienvidiem izvietotā pilsēta dienvidu puslodē – Ušvaja.