Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Austrijas Alpi

  • Valsts galvaspilsēta Vīnē ir iespējams apskatīt – Sv. Stefana katedrāli, Rātsnamu, Hofburgas pili, Tautas parku un Tauriņu paviljonu, Šēnbrunnas pili, Triumfa arku, Ringa bulvāri un citus muzejus 
  • Austrija ir pievilcīga ar savu dabu un kalniem. Populārs ir Agārijs – dabas parks, kurā ir Svētais, Raganu, Šņabja, Indes, un Kosmētikas dārzi. Šēnberga kalns ir pastaigu vieta, kalnā var uzbraukt ar pacēlāju. Dahšteinas kalni – unikāli kaļķakmens kalni, bagāti ar alām,ezeriem, šeit atrodas Darhšteina milzu ledus alas un Mamutu alas. 
  • Eisreiswelt ir lielākās ledus alas pasaulē. 
  • Kalnu slēpošana un slaveni komponisti – tas ir valsts lepnums, tas, kas padara Austriju atšķirīgu citu valstu vidū. 
  • Izseni valsts pazīstama kā slavenu un ģeniālu komponistu dzimtene. Šeit dzīvojuši un strādājuši Volfgangs Amadejs Mocarts, Ludvigs van Bēthovens, Johans Štrauss, Johannes Brāms, Francis Jozefs Haidns, Francis Pēters Šūberts. 
  • Alpu ciematiņi ir vienkārši apburoši – tās ir lielas, vecas muižas un plašas zemnieku mājas, ērti kalniešu mitekļi un lielas mēbelētas viesnīcas. Viesnīcās un īrētos apartamentos galvenokārt valda lauku muižas stils: visapkārt ir koks un daudzveidīgas detaļas, kas izgatavotas ar rokām.
  • Tūristi, kuri atgriezušies no Austrijas kalnu slēpošanas kūrortiem, vienbalsīgi apgalvo, ka pēc grandiozo slaloma trašu apmeklēšanas labāku dzērienu par karsto tradicionālo Jagatee neatrast. Šo dzērienu gatavo no stipras melnās tējas, ruma, šņabja un sarkanvīna.