Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Grankanārijas salas (Spānija)

  • Grankanārija ir vindsērfinga paradīze, dažās pludmalēs viļņu augstums sasniedz par 5 metrus, tādēļ šeit iespējams sastapt pat pasaules līmeņa sērferus. Sevišķi iecienīta ir Feliz pilsētiņa salas dienvidu piekrastē, īpaši ziemas sezonā, kad vējš pārsvarā pūš gar krastmalu.
  • Ja esat golfa cienītājs, tad noteikti jāizmēģina Grankānārijas piedāvātie golfa laukumi. Tie skaitās vieni no vislabāk sagatavotajiem laukumiem, un atbildīs pat augstākajām golfa spēlētāja prasībām.
  • Ievērības cienīgs ir Palmitosas parks, kur iespējams apskatīt ne tikai ap 150 putnu sugu un 15 000 dažādu augu, bet arī daudz un dažādas citas dzīvas radības, kā arī noskatīties izrādi ar plēsīgo putnu piedalīšanos.
  • Ja aizrauj amerikāņu vesterni, to cienītājiem ir iespējams apmeklēt Siu – mežonīgo rietumu laikmeta pilsētiņu. Bankas aplaupīšana, kovboju un indiāņu apšaude, kankāns, vakariņas, kas gatavotas uz oglēm ir tikai daļa no visa, ko piedāvā šis tematiskais parks gleznainajā Agvilas kanjonā.
  • Savdabīgu izklaidi salas apmeklētājiem ir noorganizējuši Puerto de Moganas pilsētiņas iedzīvotāji – interesentiem tik piedāvāta ieniršana ar zemūdeni. Vismaz uz 45 minūtēm ir iespēja iztēloties sevi pildam slepenu misiju! Vai nav aizraujoši?
  • Vēstures cienītājiem ir iespēja apmeklēt Grankanārijas salas aborigēnu ciematu – muzeju Mundo Aborigen, kā arī nelielu arheoloģijas muzeju ar eksponātiem, kas atrodas ciemata teritorijā. Guanču, Kanāriju salu pirmiedzīvotāju, izcelsme vēljoprojām ir miglā tīta.