Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Maljorkas sala (Spānija)

  • Pavadi dienu Maljorkas, un visu Baleāru arhipelāga, galvaspilsētā Palmā. Šī pilsēta viennozīmīgi ir pērle, tā pārsteigs Tevi, kā pārsteidz ikvienu, kas šeit ierodas. Romiešu arhitektūra, viduslaiku ieliņas un modernā laikmeta ēkas – kultūras cienītājiem. Šopaholiķi šeit var remdēt savas iepirkšanās tieksmes spāņu brendu veikaliņos Zara, Mango, Bershka un citos (šeit piedāvājuma klāsts atšķiras no tā, ko esam pieraduši redzīt savu veikalu plauktos un arī cenas ir daudz pievilcīgākas). Arī gardēži šeit var atrast sev ko īpašu tikai šai pilsētai raksturīgajos bāros, restorānos un kafejnīcās.
  • Ja reiz esi Baleāru salās, noteikti vērts aizbraukt uz Ibizas salu, kas ir Maljorkas mazā, dzīvelīgā „māsa”. Šis nosaukums neprasa komentārus. Tikai divu stundu braucienā ar kuģīti Tu nokļūsi „tusiņu mekā”. Nav ieteicams šajā ekskursijā doties ceļojuma pēdējā dienā, jo var aizmirsties un nokavēt mājupceļa lidmašīnu.
  • Paņem nomā mašīnu vai motorolleri, apbraukā Maljorkas ciematiņus, un izbaudi gleznainās ainavas.
  • Atpūties Aquacity atrakciju parkā, kas ir viens no lielākajiem Eiropā. Tā ir vesela ūdens atrakciju pilsētiņa, kurā var lieliski pavadīt laiku un azartiski ienirt piedāvātajā ūdens baudu pasaulē.