Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Rodas sala (Grieķija)

  • Vislabākais veids, kā apskatīt salu, ir doties izbraucienā ar nomātu automašīnu.
  • Apmeklēt salas galvaspilsētu, kas saucas tieši tāpat kā pati sala – Roda. Šeit atrodas leģendārā Mandraki osta, kurā atradās slavenais Rodas Koloss – vismazāk pazīstamais no visiem Septiņiem senās pasaules brīnumiem, ko sagrāva spēcīga zemestrīce.
  • Rodas salā ir labi attīstīta aktīvās atpūtas infrastruktūra – vari sērfot, nodarboties ar daivingu, burāt vai lidot ar paraplānu.
  • Salā visa gada garumā ir ideāli apstākļi priekš sērfinga.
  • Interesanta vieta un viens no populārākajiem tūristu galamērķiem salā ir Lindos pilsēta, kur uz 116 metrus augstas klints atrodas Dodekanesas salu arhipelāga lielākā un ievērojamākā akropole, 4.gadsmitā celtais Atēnas templis, kuru apskatīt katru gadu ierodas gandrīz pusmiljons tūristu. Tepat netālu atrodas arī viens no Rodas salas labākajiem kūrortiem – Faliraki pludmale.
  • Iecienīta pastaigu vieta ir Taureņu ieleja, kur ambras koku sveķu vilināti, no jūlija līdz septembrim sarodas tūkstošiem taureņu un gluži vai nosēj koku stumbrus. Ielejā tek upītes ar ūdenskritumiem, pār kuriem izveidoti koka tiltiņi.
  • Izbaudi nelielās un gleznainās Simi salas šarmu, kur senatnīgie zvejnieku ciematiņi joprojām ir paslēpušies no pārējās pasaules nelielos, klinšu ieskautos līcīšos, savukārt, neoklasicisma stilā celtie dažādu krāsu namiņi rada asociācijas ar bērnu pasaku ilustrācijām. Pa ceļam apskati sniegbalto klosteri augstajā Panormita līča krastā.