Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Roma (Itālija)

Kolizejs

Romas visslavenākās klasiskās drupas un obligāti apmeklējams objekts, it īpaši tāpēc, ka tagad apmeklētājiem ir pieejamas arī pazemes ejas, pa kurām gladiatori un savvaļas dzīvnieki devās uz cīņas laukumu.

Adrese: Piazza del Colosseo, 1, 00184 Roma.
Atvērts katru dienu, 8.30 - vienu stundu pirms saulrieta.
Pilna biļete (iekļauj Romas Forumu un Palatine): 12EUR.

Romas Forums un Palatine

Ierodoties šajā vietā, būs noderīgi uzzināt, kā viss šeit izskatījās agrāk (iegādājieties vienu no šādām kartēm apmeklētāju centrā, kas atrodas Via dei Fori Imperiali) - tas palīdzēs labāk izjust šo majestātisko Romas centra drupu varenumu, kas atrodas Palatine kalnā.

Adrese: Via dei Fori Imperiali/Via di San Gregorio.
Atvērts katru dienu, 8.30 - vienu stundu pirms saulrieta.
Pilna biļete (iekļauj Kolizeju): 12EUR.

Svētā Pētera bazilika

Daudziem tā šķitīs pārāk varena, tomēr šī vadošā katoļticības baznīca tika veidota ar mērķi pārsteigt un iedvest godbijību. Nepalaidiet garām lielisko skatu no kupola virsotnes.

Adrese: Piazza San Pietro ( www.vatican.va).
Atvērta katru dienu, 7.00-18.30.
Ieejas maksa (kupols: 8.00-17.00; 7EUR).

Piazza Popolo

Laukums izveidots pie senā Aurēlija mūra ziemeļu vārtiem 19.gs. sākumā. Centrā izvietotais ēģiptiešu obelisks ir otrs senākais un augstākais Romā - tas atvests uz Romu 10 g. pirms m.ē. un sākotnēji atradās Circus Maximus. Laukuma ziemeļu vārtus Porto del Popolo to mūsdienu izskatā veidojis Romas slavenākais arhitekts Bernīni 1655.gadā par godu Zviedrijas karalienes Kristīnes vizītei Romā un pāriešanai Romas katoļu ticībā.

Trevi strūklaka

Lielākā un slavenākā strūklaka Romā, ko pēc Nikolas Salvi projekta uzcēla 1762.gadā. Strūklakas centrālā figūra ir Neptūns.  Vienā no strūklakas ciļņiem atveidota jauna meitene Trīvija, no kuras vārda, iespējams, vēlāk tika atvasināts strūklakas nosaukums. Atbilstoši nostāstiem Trīvija bijusi pirmā, kas izslāpušajiem romiešu karavīriem parādījusi no pilsētas 22 km attālo avotu.

Apskati bez maksas! 

Bocca della Verita - Patiesības mute (atrodas baznīcā Santa Maria in Cosmedin) - parasti šeit drūzmējas ļaužu rindas, lai ieliktu roku atvērtajā mutē un atbilstoši leģendai pārbaudītu, vai viņi runā patiesību.

Iesakām apmeklēt Itālijas monētu muzeju.

Romas lielākais parks - Villas Borgēzes parks ir viena no jaukākajām pastaigas un atpūtas vietām.

Largo Argentina - četru senu tempļu drupās ierīkota kaķu patversme, kur mājvietu atraduši ap 250 kaķu - šeit vari izjust senatnes atmosfēru un veltīt savu brīvprātīgo darbu kaķu aprūpē.

Senais Apijas ceļš - īpaši piemērots pastaigām un velotūrēm svētdienās, kad šeit slēgta autosatiksme. Iepazīsties ar Apijas ceļa karti internetā pirms ceļojuma, ielādē audiogidu un izvēlies sev tīkamāko pastaigas maršrutu.

* Pilsētas informatīvajā materiālā cenām ir informatīva nozīmē. Tās var tikt mainītas, bez brīdinājuma. Lūdzu iepazīties ar aktuālo informāciju un cenām apskates objektu, pilsētu mājās lapās.