Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Sardīnija (Itālija)

  • Salas dienvidos atrodas Kaljari province ar Sardīnijas galvaspilsētu – Kaljari ostu. Šeit ir interesantas smilšainas kāpas Pistis un Piscinas un iespaidīgās klintis Iglesiente. Kaljari līcī ir līdzens smilšu krasts ar neskaitāmām pludmalēm un lagūnām. Kaljārī pilsētā no Romas laikiem saglabājusies Katedrāle ar Aragoniešu Martina II kapu, pilsētas cietokšņa sienas ar Ziloņu torni un seno romiešu amfiteātris.
  • Villasimus ir mazs ciematiņš, kas atrodas Sardīnijas dienvidaustrumos apmēram 50 kilometru attālumā no Kaljari. Šī ir piemērota vieta zemūdens peldētājiem, jo gar smalko, balto smilšu pludmalēm stiepjas brīnumskaisti koraļļu rifi ar daudzveidīgu zemūdens pasauli – krāsainām zivtiņām, jūras ežiem, langustiem, astoņkājiem un citiem dzīvniekiem. Šajā piekrastē atridas arī četri nogrimuši kuģi, pie kuriem iespējams ienirt pieredzējuša instruktora pavadībā.
  • Sporta cienītājiem – golfs, teniss, jāšana, ūdens velosipēdi un skūteri, motorlaivu noma, zemūdens niršana, burāšanas sports un daudz kas cits.
  • Ideāla vieta sērfingam visa gada garumā, brīžiem viļņu augstums sasiedz 5 un vairāk metrus. Sardīnijā regulāri notiek sērfinga sacensības.
  • Sardīnija ir viena no labākajām vietām pasaulē, kur nodarboties ar zemūdens peldēšanu. Neparasti tīrais jūras ūdens un zemūdens flora un fauna pievilina daiverus no visas pasaules. Kosta Esmeraldas piekrastē 10 līdz 42 metru dziļumā atrodas neskaitāmas zemūdens alas, kam, pateicoties gaismas spēlēm, katrai ir savs veidols.