Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Santorini sala (Grieķija)

  • Kaldera klints/vulkāns ir kā Santorini firmas zīme un neapšaubāmi viens no pasaules dabas brīnumiem. Vulkāns ir vēl aktīvs, un, tur esot, ievērosi, kā izplūst gāzes un dūmi.
  • Par galveno Santorini salas lepnumu tiek uzskatītas arheoloģisko izrakumu vietas Akrotiri un senā Tira. Neaizmirsti apskatīt Festivālu terasi, kur, izrādot cieņu Apollonam, vīrieši metās dejā kaili.
  • Bizantiešu baznīcas, pilsdrupas un muzeji arī ir gards kumoss tūristiem, kas interesējas par salas vēsturi.
  • Vispopulārākais izklaides veids Santorini ir pakavēties kādā no bāriem ar skatu uz kalderu, klausoties klasiskās mūzikas skaņās. Tepat ir arī deju klubi, pludmales bāri, diskotēkas – izklaides iespējas jebkurai gaumei. Visjautrākā nakts dzīve ir Firā, taču garlaicīgi nebūs arī Kamari vai Perissā. Savukārt Oia, kas atrodas salas ziemeļos, ir ideāla vieta, kur pavadīt klusu, romantisku vakaru.
  • Oia ir slavenākais no Santorini ciemiem ar baltām mājiņām un ziliem baznīcu jumtiņiem. Šaurās ieliņas vilina ar mākslas galerijām, krodziņiem un veikaliņiem.
  • Un nepalaid garām iespēju šajā tehnologiju laikmetā izbaudīt patieso Santorini un doties izjādē pa salu ar ēzelīti. Ēzelīši ir pieradināti un īpaši priecāsies par iespēju pavizināt bērnus.