Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Šrilanka

  • Šrilanka ir slavena ar saviem ajūrvēdas centriem (tulkojumā no sanskrita ajūrvēda nozīmē – mācība par dzīvi jeb dzīves zināšanas). Šrilankā ir vairāk kā 3000 gadu senas ajūrvēdas tradīcijas. Augstas kvalitātes ajūrvēda attīra un atjauno prātu, ķermeni un dvēseli. Siddhalepa ajūrvēdas kūrorts 2009.gadā tika atzīts par labāko ajūrvēdas centru.
  • Apmeklē ziloņu audzētavu Pinawella, kurā atrodas ap 65 ziloņiem. Šo audzētavu iekārtojis nacionālo zooloģisko dārzu departaments 52 kilometru attālumā no Šrilankas galvaspilsētas Kolombo. Tā paredzēta to ziloņu mazuļu barošanai un audzēšanai, kurus ir pametušas viņu mātes vai kuri ir cietuši no cilvēku „nedarbiem”.
  • UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā iekļauta Sigiriya – iespaidīgs cietoksnis, kas 5.gadsimtā kalpoja par patvērumu karalim – sava tēva slepkavam, pārņemot augstāko varu. Saviem spēkiem uzkāj slavenajā Sigīrijas klintī, kuru sauc gan par Lauvas kalnu, gan arī par Pasaules dārzu – no kalna virsotnes paveras pasakains skats uz apkārtnes džungļiem, ezeriem un rīsu laukiem.
  • Kandi jeb „valdnieka pilsēta” atrodas starp kalniem valsts centrā. Tā ir singāļu kultūras un garīgā galvaspilsēta, kas piesaista ar savu patīkamo klimatu. Tur atrodas budistu svētums Svētā Budas Zoba templis un Kandy tirgus.
  • Polonnaruva ir Šrilankas viduslaiku galvaspilsēta, kas tiek dēvēta par tempļu pilsētu, kuras ievērojamākie objekti ir cara padomes istaba, lotosa formas baseins, Parakramabahu statuja un tempļa Gal Vihara akmens vijumi. Šo seno pilsētu ieskauj “Parakrama jūra” – liela mākslīgā 12.gadsmita ūdenskrātuve.
  • Sinharaja ir vieta, kur izbaudīt Šrilankas pirmatnējos džungļus. Cauri tūkstošgadu mežam ir izveidotas gājēju taciņas. Gluži kā citos pasaules mūžamežos, flora šeit ir izkārtojusies vairākos stāvos – nospiedošo klusumu iztraucē vien lietus skaņas.
  • Šrilankas galvaspilsētā Kolombo sajutīsi daudz kontrastu: debesskrāpji un koloniālas privātmājas, supermārketus un ielu tirgotavas, rietumu apģērbu modeļus un tradicionālās sarongas, ātrgaitas sporta mašīnas un motorikšas. Šeit vecais harmoniski sadzīvo ar mūsdienīgo. Šeit vari lieliski iepirkties un izklaidēties naktsklubos un kazino. Kolombo atrodami arī daudzi ievērojami apskates objekti: parks Vihara Maha Devi un koloniālā stilā celtais sniegbaltais pilsētas rātsnams, parlamenta komplekss Sri Jawardhanapura, kas ir unikāla arhitektūriska celtne uz salas un Šrilankas politikais un administratīvais centrs. Noteikti apmeklē zooloģisko dārzu – tas tiek uzskatīts par vienu no vislabākajiem visā Āzijā.
  • Dodies uz Ādama smaili jeb Svētais kalnu, ko budisti sauc par Sri Pada (svētais kājas nospiedums) un apgalvo, ka smaili savā laikā ir apmeklējis pats Buda. Šeit no decembra līdz pat vesak svētkiem maijā ierodas svētceļnieki. Kalna augstums – 2224 metri, uzkāpšanas maršruts – apmēram 26 kilometri, no tiem 14,5 kilometri tiek pārvarēti ar automašīnu, bet 11 kilometri – ar kājām. Ceļā svētceļnieki dodas, iestājoties naktij, lai, saulei austot, novērotu gandrīz pārdabisku parādību, kā kalna trīsstūrainā ēna pārklāj ar melnu pārklāju mostošos ainavu.