Klientus apkalpojam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]
Pieprasījumus apstrādājam rindas kārtībā, sākot ar tuvāko izlidošanas datumu.

Tenerifes sala (Spānija)

 • Sala ir ideāla vieta lai nodarbotos ar dažādiem sporta veidiem. Šeit ir daudz atbalstītāju zemūdens makšķerēšanai, peldēšanai un citiem sporta veidiem, ar ko var nodarboties pludmalē un baseinā.
 • Kanāriju salas ir iepirkšanās paradīze, pat beznodokļu zonas (tax-free) veikali lidostās cenu ziņā nespēj sacensties ar Kanāriju salu cenām.
 • Tenerifē atrodas viens no labākajiem dabas parkiem Eiropā  - Loro parks. Zooloģiskais parks, botāniskais dārzs un cirks vienuviet. Tas atrodas salas ziemeļu daļā, Puerto de la Cruz pilsētā. Šobrīd tajā mājo vairāk nekā 3500 dzīvnieki, un tajā ir viena no lielākajām papagaiļu kolekcijām visā pasaulē. Loro parks atvērts katru dienu no 08:30 – 18:45.
 • Ūdens atrakciju cienītājiem ieteicams apmeklēt Siam parku. Tas ir lielākais ūdens atrakciju parks Eiropā un atrodas Tenerifes dienvidos. Parks piemērots visai ģimenei. Siam parks atvērts katru dienu no 10:00-18:00.
 • Netālu no Los Kristianos pilsētas iespējams apmeklēt aizraujošo džungļu parku, kurā apvienots zooloģiskais un botāniskais parks. Tā platība kopumā sasniedz 75,000 m² un, tajā mīt vairāk nekā 500 dzīvnieku sugas, ieskaitot divas no tikai 27 uz pasaules dzīvojošām baltajām lauvām. Parks atvērts katru dienu no 10:00-17:30
 • Monkey Park jeb  pērtiķu parks ir lieliska izklaides vieta ģimenēm ar bērniem un visiem dzīvnieku mīļotajiem. Tur iespējams satikt ne tikai dažādu sugu pērtiķus, bet arī lemūrus, jūrascūciņas, iguānas, bruņurupučus, kā arī dažādu sugu papagaiļus. Teritorijā ir arī kaktusu dārzs. Pērtiķu parks atvērts katru dienu no 09:30 – 17:00.
 • Ģimenēm ar bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem piemērots Akvalandes ūdens atrakciju parks. Parkā pieejami baseini, ūdens atrakcijas, kā arī iespējams vērot delfīnu šovu. Tas atvērts katru dienu no 10:00 – 18:00.
 • Maskas aiza, kuras tuvumā izvietots ciematiņš, kurš sastāv tikai no dažām, toties krāšņām mājiņām, šalcošas jūras un palmām – šāds kontrasts uz klinšainās piekrastes fona neatstāj vienaldzīgu.
 • Ja vēlies nokļūt viduslaikos, Tenerifē tas ir iespējams– šeit tiek rīkotas bruņinieku cīņas īsti senatnīgā garā – ar galminiekiem, ieročnesējiem, grāfiem un grāfienēm. Klātienē iespējams vērot bruņinieku jāšanas prasmes, kā arī ļauno garu iznīdēšanas ceremoniju, kā arī pašam ietekmēt turnīra gala iznākumu.
 • Vienmēr aizraujošs piedzīvojums būs blakus salu apciemojums – Gran Kanārijas, La Gomeras, Lanzarotes.
 • Noskaties īstu, karstasinīgu spāņu flamenko. Tenerifē ir skatāma izrāde, kuru iestudējusi viena no labākajām spāņu sejas horeogrāfēm pasaulē.